- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen R-line, Crosspolo, BlueGT, GTI, WRC, LPG en 1.0L TSI 95 PK BlueMotion uitvoering, 1.2L TDI 75 PK BlueMotion uitvoering, 1.4L TDI 75 PK BlueMotion uitvoering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | modellen R-line, Crosspolo, BlueGT, GTI, WRC, LPG en 1.0L TSI 95 PK BlueMotion uitvoering, 1.2L TDI 75 PK BlueMotion uitvoering, 1.4L TDI 75 PK BlueMotion uitvoering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1390 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,00 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo |
| Productiedatum voertuig | 6/09-05/17 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Il existe deux types d'appellation "BlueMotion" : la finition, le véhicule ne sera alors pas homologué à tracter, et la BlueMotion Technology qui elle ne pose pas de problème. Si le véhicule comporte un badge "BlueMotion" à l'arrière du véhicule, il s’agit de la BlueMotion Technology. S'il s'agit de la finition BlueMotion, l'attelage ne sera pas compatible. En cas de doute sur la finition du véhicule, contactez Volkswagen en vous munissant du champ E de la carte grise pour obtenir l'information.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen