| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
|---|---|
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 12,20 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo (met achterklep) type 6N2 |
| Productiedatum voertuig | 12/99-12/01 |