Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Syncro
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Syncro |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 3 Stationwagon |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1994 tot januari 1997 |