- Pakket
Kenmerken Attelage
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
|---|---|
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 240 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21,60 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Plateau 30/35 met GVW tussen 3T en 3,5T zonder onderrijbeveiliging |
| Productiedatum voertuig | 4/06-12/16 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen