Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Volkswagen Crafter met treeplank, wielbasis 32, GVW 4.6 en 5T en dubbele wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Volkswagen Crafter met treeplank, wielbasis 32, GVW 4.6 en 5T en dubbele wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 32 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Bestelwagen zonder treeplank wielbasis 37/43 en GVW van 3t en 3,5t met zijuitlaat |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot december 2016 |