Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Volkswagen Crafter zonder treeplank, Wielbasis 32, MTMA 4,6 en 5T en Dubbellucht
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Volkswagen Crafter zonder treeplank, Wielbasis 32, MTMA 4,6 en 5T en Dubbellucht |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 32 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Bestelwagen met treeplank Wielbasis 37/43 en MTMA van 3t en 3,5t met zijdelingse uitlaat |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot december 2016 |