Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R-Line & ABT-Sportline
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | R-Line & ABT-Sportline |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Tiguan |
| Productiedatum voertuig | Van november 2007 tot maart 2016 |