- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Volkswagen T-Roc Cabriolet "klassiek"
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Volkswagen T-Roc Cabriolet "klassiek" |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen T-Roc Cabriolet alleen voor R-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf december 2019 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule).
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Volkswagen T-Roc Cabriolet |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van december 2019 tot juli 2023 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |