| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,64 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Passat B4 Stationwagon inclusief 4x4 |
| Productiedatum voertuig | 9/93-09/96 |