- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg |
| Kogeldruk | 72 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,94 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen ID.3 alleen voor fietsendragergebruik |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2019 |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
Informations complémentaires :
• Attention, cet attelage n'est compatible que pour certains porte-vélos, se renseigner avant achat
• Il n'est en aucun cas autorisé d'y atteler remorque, caravane, ou tout autre produit
• L'installation de cet attelage doit être effectuée par un garagiste agréé (risque d'endommagement du véhicule)
• Attention : si vous optez pour l’installation d’un faisceau universel, la fonction antibrouillard ne pourra pas être branchée. Par conséquent, les feux antibrouillard arrière de la remorque, de la caravane ou du porte-vélos ne seront pas fonctionnels. Si vous souhaitez bénéficier de cette fonctionnalité, il faudra alors vous orienter vers l’achat d‘un faisceau spécifique.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Volkswagen ID.3 |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van november 2019 tot juli 2023 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |