Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- voertuigen met afvalwatertank of zoetwatertank achter de bumper
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Forts de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | voertuigen met afvalwatertank of zoetwatertank achter de bumper |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 23,5 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Grand California |