Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen R, R-Line & Cross
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen R, R-Line & Cross |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13.7 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 6 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2008 tot november 2013 |