Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Caddy vierwielaandrijving, CNG (gas) alleen voor modellen met 7 zitplaatsen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Caddy vierwielaandrijving, CNG (gas) alleen voor modellen met 7 zitplaatsen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1950 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Caddy / Caddy Maxi inclusief LPG (alleen voor modellen met 5 zitplaatsen) |
| Productiedatum voertuig | Van september 2015 tot augustus 2020 |