Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Aragon est une marque Espagnole qui, depuis 1992, conçoit et vend des attelages pour tous types de voitures et de véhicules utilitaires au meilleur rapport qualité-prix.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 210 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 12,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Toyota Land Cruiser J25 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2024 |