- Pakket
Thule is de specialist in transportmateriaal. Het Zweedse bedrijf is marktleider op het gebied van dakdragers, dakboxen en andere accessoires voor auto-draagsystemen.
France Attelage biedt een breed assortiment van het merk Thule en biedt het hele jaar door de beste prijzen.
| Compatibel voertuig | Toyota Highlander |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf december 2019 |
| Daktype | met bevestigingspunten |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Thule ProBar |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 5 cm x 3,5 cm |
| Gewicht van de stangen | 6,13 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
