Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2.0L 16V (16 kleppen) motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 2.0L 16V (16 kleppen) motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 11,90 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Vitara alleen 3-deurs, met een afstand tussen de bevestigingspunten van 810 mm |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 1988 tot augustus 1998 |