Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Gelimiteerde editie X30
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Gelimiteerde editie X30 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1680 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Grand Vitara 3-deurs zonder reservewiel op de achterdeur |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2010 tot maart 2013 |