| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Roomster inclusief Scout en Praktik |
| Productiedatum voertuig | 9/06- |