Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 11,29 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Skoda Felicia Fun Pick-Up |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 1995 tot april 2002 |
Information complémentaire :
L'ouverture de la ridelle du pick up peut être compromise par la rotule d'attelage.