| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Octavia Break inclusief Scoutt, Praktik en 4-wielaandrijving modellen |
| Productiedatum voertuig | 10/04-01/13 |