Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Seat Altea XL FR, Freetrack
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Seat Altea XL FR, Freetrack |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14.5 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Altea XL |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2006 |