Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuigen met achteruitrijsensoren
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Voertuigen met achteruitrijsensoren |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 17,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Alhambra |
| Productiedatum voertuig | Van april 1996 tot mei 2000 |