Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 25,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Master Pick-up / Chassis Cabine met enkele wielen |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2010 tot december 2023 |