Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 11 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Espace III zonder niveauregeling |
| Productiedatum voertuig | Van november 1996 tot september 2002 |