- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 900 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 14,40 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Modus |
| Productiedatum voertuig | Van september 2004 tot januari 2008 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Si le véhicule est équipé du système porte-vélos Velofix, il sera nécessaire de le retirer.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Elk niet-gemultiplexed voertuig |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Le faisceau possède 1,80 m de câblage scindé à partir de 70 cm pour les feux gauche et droit.
AR-100531
Trekhaak Renault Modus/Grand Modus (09/04-01/08) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)