Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Grand Modus |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2008 |
Information complémentaire :
Si le véhicule est équipé du système porte-vélos Velofix, il sera nécessaire de le retirer.