- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Compact, 4x4, elektrisch, automatische versnellingsbak, Intens, Paris DeLuxe Energy, LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Compact, 4x4, elektrisch, automatische versnellingsbak, Intens, Paris DeLuxe Energy, LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 1362 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo II fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2008 tot april 2013 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Le Kangoo Standard mesure 4282mm et le Kangoo Compact 3898mm.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Elk niet-gemultiplexed voertuig |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Le faisceau possède 1,80 m de câblage scindé à partir de 70 cm pour les feux gauche et droit.
AR-175049
Trekhaak Renault Kangoo - Klassieke bumper (02/08-04/13) Afneembare standaard kogel met gereedschap