Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model Rapid Maxi, 4-wielaandrijving, Pampa en Freeworld
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding (mechanisch gedeelte).
| Incompatibele voertuigen | Model Rapid Maxi, 4-wielaandrijving, Pampa en Freeworld |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 13 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo 2x4 |
| Productiedatum voertuig | Van 1997 tot februari 2008 |