Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2-wielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 2-wielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 195 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 25,55 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Alaskan met bumper met treeplank alleen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2017 |