Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- L2
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Forts de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | L2 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 19,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot Rifter |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2018 |