- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2600 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnede niet zichtbaar (onder de bumper) alleen op L3 |
| Verwijderen van de bumper | Alleen als het voertuig de optie handsfree schuifdeuren heeft |
| Gewicht trekhaak | 23,10 kg |
| Geschikt voertuig | Peugeot Expert III ingericht |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 56 mm |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
En cas de modèle avec motorisation électrique, veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Peugeot Expert aangepast |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |
| LED-verlichtingscompatibiliteit | Ja |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |