Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- lpg-, cng- en 4x4-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | lpg-, cng- en 4x4-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 28,00 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot Boxer Platform 2x4 |
| Productiedatum voertuig | 4/94-05/06 |