Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Outdoor, RC
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Outdoor, RC |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1150 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 15,90 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 207 SW |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2007 |