- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- XS, GTI, Quicksilver
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | XS, GTI, Quicksilver |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,90 kg |
| Geschikt voertuig | Peugeot 206 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van september 1998 tot maart 2003 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Cet attelage est compatible sur votre véhicule si un liseré traverse le pare-chocs arrière en passant par l'antibrouillard (voir photos). Si aucun liseré ne va de part et d'autre du pare-chocs arrière, commandez la référence AR-100444 dans la catégorie Berline d'Avril 2003 à Avril 2009 et non celle-ci.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Elk niet-gemultiplexed voertuig |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Le faisceau possède 1,80 m de câblage scindé à partir de 70 cm pour les feux gauche et droit.