Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 4x4 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2595 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Afstand tussen gaten (B x H) | 90 x 40 mm |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Zafira Life L1 / L2 / L3 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2019 |