Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- lpg-modellen en voertuigen met geïntegreerde fietsendrager in de bumper (flexfix)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | lpg-modellen en voertuigen met geïntegreerde fietsendrager in de bumper (flexfix) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Zafira Tourer |
| Productiedatum voertuig | 1/12- |