| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding noodzakelijk |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,10 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Sintra |
| Productiedatum voertuig | 1/96-04/99 |