| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Omega B Sedan met of zonder niveauregeling |
| Productiedatum voertuig | 5/94-07/03 |