| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
|---|---|
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 22,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Movano Pickup dubbele wielen alleen Propulsion |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2010 tot november 2021 |