Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Opel Movano Aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Opel Movano Aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 60 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 26,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Movano (alleen voorwielaandrijving) met of zonder originele treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2010 tot november 2021 |