Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuig met AdBlue en voertuig met Flex-Fix systeem (originele fietsendrager)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Voertuig met AdBlue en voertuig met Flex-Fix systeem (originele fietsendrager) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,73 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Antara |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2007 |