Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 800 kg |
| Kogeldruk | 35 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,41 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Agila 5 zitplaatsen |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2003 tot februari 2008 |
Information complémentaire :
N° de châssis à partir de 3G000001.