Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- LPG, Hybride, CNG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | LPG, Hybride, CNG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Combo D |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2012 tot juni 2018 |
Information complémentaire :
L'ouverture des portes battantes arrières sera limitée lorsque la remorque / caravane sera attelée.