Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Nissan Primera Sedan met achterklep of kofferbak |
| Productiedatum voertuig | Van september 1996 tot augustus 1999 |
Information complémentaire :
Le modèle avant restylage de Septembre 1999 a des phares et clignotants dissociés à l'avant. Si tel est le cas sur votre véhicule, cet attelage sera compatible.