Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2 aangedreven wielen, NP300 met bumper met treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 2 aangedreven wielen, NP300 met bumper met treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 22,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Nissan NP300 4x4 type D22 met buisvormige bumper |
| Productiedatum voertuig | Van april 2008 tot oktober 2015 |