Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2-wielaandrijving, Navara D22 met bumper met treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 2-wielaandrijving, Navara D22 met bumper met treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 24,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Nissan Navara D22 4x4 Double Cab met buisbumper |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2002 tot juni 2005 |
Information complémentaire :
Le 4ème caractère du numéro de châssis (champ E de la carte grise) est un C si c'est un Double Cab.