Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 50 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Nissan Interstar Bestelwagen |
| Productiedatum voertuig | Van november 2003 tot maart 2010 |