Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2-wielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 2-wielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2700 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 24 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi L200 4-wielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van september 1996 tot maart 2006 |
Information complémentaire :
Le véhicule a 4 roues motrices si le 7ème caractère du champ E de la carte grise est un 7. Si c'est un 6, le véhicule a 2 roues motrices.