Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2 wielen aangedreven
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 2 wielen aangedreven |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2700 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 27,68 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi L200 4x4 Single Cab, Club Cab en Double Cab |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2009 tot juni 2015 |
Informations complémentaires :
• La 4ème lettre du champ E de la carte grise concerne la cabine : E pour Simple Cab, C pour Club Cab et J pour Double Cab
• la 7ème lettre concerne les roues motrices : A pour 4x2, B pour 4x4