Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Behalve R53 + R56 Mini Cooper S/SD, behalve voertuigen met reservewiel, Behalve John Cooper Works
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Behalve R53 + R56 Mini Cooper S/SD, behalve voertuigen met reservewiel, Behalve John Cooper Works |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,55 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mini R56 |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2007 tot december 2012 |
Information complémentaire :
Veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou contient 0, le véhicule n'est pas autorisé à tracter).